Boom Beach Hızlı Gelişme Taktikleri

867 görüntülenme
Boom Beach Hızlı Gelişme Taktikleri

Clash Royale, Clash of Clans gibi oyunları oynuyorsanız, Supercell firmasının yapmış olduğu Boom Beach oyununu da kesinlikle görmüşsünüzdür. Oyunlar arasında küçük benzerlikler olsa da bu oyunumuz biraz farklı. Oyun küçük bir kara parçası üzerinde köyünüzü kurarak deniz üzerinden saldırı yapmaktan ibaret. Oyuna yeni başladıysanız ve hızlı gelişmek istiyorsanız aşağıda sizler için verdiğim taktikler işinize yarayacaktır.

 

1- Karargah Yükseltme

Arkadaşlar bu konuda söylenecek şey az ve özdür. Karargah sizin her şeyiniz demektir. Karargahınız ne kadar yüksek olursa o kadar hızlı gelişirsiniz. Yani karargahı yükseltmek için kesinlikle beklemeyin. Elinizde yeterli seviyede kaynağınız varsa yükseltin gitsin!

2- Gambot Yükseltme

İkinci olarak en çok değer vermeniz gereken şey ise Gambot’tur. Çünkü Gambot seviyeniz ne kadar yüksekse saldırılarınızda zafer kazanma şansınız da o kadar artar. Yani gambota kısaca sizin beyniniz diyebiliriz.

3- Radar Yükseltme

Oyunda gelişmek için yeni yerler keşfetmek gerekiyor. Bunu da sadece Radar sayesinde yapabiliyorsunuz. Radar seviyeniz ne kadar yüksekse o kadar çok yeri ele geçirebilirsiniz demektir. Ne kadar çok yer ele geçirirseniz saatlik olarak size gelen kaynak miktarıda artar. Yani daha hızlı gelişirsiniz.

4- Asker Geliştirme

Askerlerinizi geliştirmekten kesinlikle kaçınmayın. En çok işinize yarayan askerleri belirleyip onları geliştirmeye yoğunlaşmanız sizin yararınıza olacaktır. Sonuçta saldırı yapmak için asker gerekiyor değil mi?

5- Elmas Kullanma

Oyundaki elmasları biriktirmiyorsunuzdur umarım. Elmasları kullanmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Elmaslar sizin daha hızlı gelişmenize yardımcı olacaktır. Bildiğiniz üzere Clash of Clans oyununda elmas sayesinde işçi satın alabiliyoruz. Ne yazık ki bu oyunda işçi satın almak için türk lirası harcamak zorundasınız. O yüzden elmaslarınız birikmesin. Bol bol harcayın…

Buğra Soykan

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın