Clash Royale 10.Arenaya Çıkma Destesi

13.536 görüntülenme
Clash Royale 10.Arenaya Çıkma Destesi

Clash Royale oyununda 2800–2900 civarı bir kupada kaldıysanız ve Efsanevi Arenaya çıkmakta zorlanıyorsanız bu yazıma bir bakın derim. Sizlere kullanmış olduğum destelerden ve beni üst arenalara taşıyan bu destelerin oynanış şekillerinden bahsetmek istiyorum. Belirtmek istediğim bir şey daha var. Ne yazık ki sizlere göstereceğim destelerde efsanevi kartlar mevcut. Elinde efsanevi kart bulunmayan arkadaşlarım için yakın bir zamanda deste önerileri yapacağım. Gelin destelere yakından bakalım.

 

Dev-Mezarlık-Cadı Kombinasyonu

Bu destemizin ana kahramanları başlıkta da belirttiğim; Dev, Mezarlık ve Cadı kartlarıdır. Yapacağınız işlem çok basit. Ani bir saldırıya uğramadıysanız ve iksiriniz 5 in üzerindeyse, saldırıya geçmenizin zamanı gelmiş demektir. Devinizi hemen ana kulenizin yanından koyarak ilk adımı atın. Dilerseniz Cadı kartıyla Dev’e destek verebilirsiniz. Ya da Deviniz karşı kuleye ulaşmasını bekleyip, Mezarlık kartı ile karşı kuleye saldırabilirsiniz. Destede bulunan Oklar ve Öfke büyülerini Dev ve Mezarlık kartlarınıza destek amaçlı kullanmanız gerekiyor. Mega Dalkavuk, Felaket Kulesi ve İskelet kartları kesinlikle savunma yapmak için kullanmanız gereken kartlardır. Cadı kartını da savunmada kullanmamız mümkündür. Bu deste ile yeni açtığım hesabımı 3140 kupaya kadar çıkarttım. Denemenizi şiddetle tavsiye ettiğim bir destedir.

 

Madenci – Goblin Fıçısı Kombinasyonu

Bu desteyi çok yakın bir arkadaşımdan görmüştüm. Gözümün önünde yaklaşık 1 saat içerisinde 200 e yakın kupa kazanmıştı. Beni etkileyen bir deste olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Yapmanız gereken ilk şey madenci kartınızı kullanmaktan kaçınmamanız olmalı. Rakibiniz Prenses, İksir Toplayıcı gibi kartlar attığı zaman hiç düşünmeden Madenci kartını oynamanız gerekiyor. Çünkü iksir değeri gerçekten çok düşük. Verdiği hasar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Goblin Fıçısı kartını kesinlikle boş yere, tek başına kullanmayın. Madenci veya ona benzer bir kart rakip kulenin hasarlarını alıyorsa(tanklıyorsa) işte şimdi fıçıyı kullanma zamanınız gelmiştir. Atıcı ve Silahşor kartlarını savunma amaçlı kullanmanız yararınıza olacaktır. Çünkü deste düşük iksir bedeline sahip olduğundan hızlı saldırılar yapmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca küçük bir bilgi daha vereyim. Goblin Fıçısı kartını rakip rahat bir şekilde kesebilir. Bunu nasıl yapar sizde biliyorsunuz. Çarpma, Oklar gibi düşük iksir bedeline sahip kartları kullanarak attığınız kartı anında yok edebilir. Fakat destenizdeki Goblin Çetesi kartını rakibinizi yemlemek için kullanırsanız fıçıya gün doğar. Rakibiniz büyülerini sizin diğer çerez kartlarınızı kesmek için harcarsa bir saniye bile beklemeden madenci ve fıçı kombinasyonuyla rakibinize saldırın.

Diğer Clash Royale rehberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Buğra Soykan

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın