James Donkey 007 Mouse İncelemesi

620 görüntülenme
James Donkey 007 Mouse İncelemesi

James Donkey markası profesyonel oyuncu ekipmanları üreten Çinli bir firmadır. Firmanın üretmiş olduğu, daha önce görülmeyen bir özelleştirme sistemi ile ön plana çıkan bu oyuncu faresine gelin yakından bakalım.

 

Her El İçin Uygun 

Ürünün en dikkat çekici özelliği tamamen özelleştirilebilir olması. Ürün büyük, orta ve küçük eller için tasarlanmış. 11 farklı parçayla ürünü elinize tam olarak uygun hale getirebiliyorsunuz. Bu işlemi yapmak mıknatıslı uçlar sayesinde oldukça basit hale getirilmiş. Firma bu modüleri çıkarıp takmaktan kaynaklı herhangi bir deformasyon olmayacağının garantisini de vermekte.

Ayrıca Mouse tabanındaki malzemeyi değiştirmek de mümkün. Ürün üzerinde teflon altlık takılı olarak geliyor. Fakat kutusundan metal altlık da çıkıyor. Farenin bulunduğu yüzeye göre istediğiniz altlığı kullanabilirsiniz. Ürün her yönüyle özelleştirilebilir olmuş. Tamamen kendi kişisel zevk ve rahatlığınıza göre ürünü resmen baştan tasarlıyorsunuz.

 

Genel Özellikler

Mouse üzerinde 7 adet makro tuşu bulunmakta. Dilediğiniz gibi bu tuşlara farklı kombinasyon atamaları yapabilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu yazılımı indirerek, bu yazılım üzerinden atamaları yapmanız mümkün. Sadece tuşlarla da kalmayan bu özelleştirmeye ürün üzerinde bulunan LED ışıklar da dahil.

Ürün 8200 DPI değerine kadar desteklemekte. Bu değer ile 4K ekran çözünürlüğüne sahip 3 monitörü birleştirip rahatlıkla oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Ayrıca ürünün USB ucunda altın kaplama görmekteyiz. Bu da USB ucundaki deformasyon ve yıpranmaların önüne geçmekte. Ürünün kablo uzunluğu 1.8 metre olarak tasarlanmış ve kablo kaplaması olarak kumaş malzeme kullanılmış. Son olarak mouse tuşlarının 20 milyon tıklamaya kadar dayanıklı olduğunu da belirtelim.

 

Fiyat

Ürünü yurt içinden satın alabileceğiniz gibi yurt dışından da alabilirsiniz. Fiyat olarak tabi ki küçük oynamalar mevcut. Ülkemizde 300 TL fiyat etiketine sahip bu modeli yurt dışından 200 TL’ ye almanız mümkün. Seçim size kalmış. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Fiyat, kalite ve performans sizin için önemliyse, tercihinizi bu fareden yana kullanmanızı öneririm.

Ürünü yurt içinden satın almak için tıklayınız.

 

Buğra Soykan

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın